Bactoplus Activator Gel 2,5L

Drukuj
Cena sprzedaży 220,00 zł
Rabat
Cena / kg:
Opis

Żel aktywujący Bactoplus to kompozycja żywych bakterii zaprojektowanych specjalnie do: aktywowania istniejących bakterii w stawie i filtrze i składa się z naturalnych minerałów i pierwiastków śladowych. Bactoplus Activator Gel dostępny jest w specjalnym naczyniu do przechowywania / odżywiania

Żel aktywujący Bactoplus to kompozycja żywych bakterii zaprojektowanych specjalnie do: aktywowania istniejących bakterii w stawie i filtrze i składa się z naturalnych minerałów i pierwiastków śladowych.

Żel aktywujący Bactoplus zawiera specjalny płyn do przechowywania / odżywiania, dzięki czemu jest trwały przez długie okresy czasu.

Żel aktywujący Bactoplus skraca czas uruchamiania systemu filtrowania. Co to jest normalne ± 6/8 tygodni, skróciło cię teraz od 2 do 4 tygodni w rosnącej temperaturze. Żel aktywujący
Bactoplus zapewnia w szczególności, że uśpione bakterie stają się aktywne wcześniej.

Żel aktywujący Bactoplus zaczyna się od 6 stopni, to pozwoli Ci uruchomić filtr na początku wiosny.
Bactoplus Activator Gel można stosować w przypadku wszystkich rodzajów bakterii Bactoplus, aby uzyskać szybsze aktywne działanie bakterii.

Baktoplus Activator Gel nie może i nie może zawieść w tym hobby, że możesz się dobrze bawić.

Instrukcja użytkowania :

W nowych systemach stawowych Bactoplus Activator Gel podaje tylko wtedy, gdy dodawane są żywe bakterie. W istniejących stawach można dodać tylko żel aktywujący Bactoplus . Dla prawidłowego działania bakterii zaleca się regularne dodawanie żelu Bactoplus Activator . Przez żel aktywujący Bactoplus należy użyć 1 litr na 20 000 litrach wody w stawie.

Bakterie bakterii Bactoplus wydzielają w butelce specyficzny zapach. To jest do działania bakterii nie wpływa. Bakterie Bactoplus są w 100% naturalne i nie zawierają żadnych chemikaliów oraz są chorobotwórcze. Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Korzyści :

Szybsza budowa i rozwój życia biologicznego poprzez bakterie i minerały oraz pierwiastki śladowe.