Colombo Morenicol Lernex 400gr BRAK!

Drukuj
Opis

Colombo Lernex Anti Fluke & Worms to świetny środek na przywry skórne i skrzelowe, Piscola i wszy rybne, kotwiczki i inne pasożyty.

Skóra i przywry skórki mają rozmiar 0,3-0,5 mm i można je zobaczyć tylko pod mikroskopem.

Flavka skórna (Gyrodactylus) rodzi młode do życia i dlatego jest zdolna do szybkiego rozmnażania. Powoduje to podrażnienie skóry i pogrubienie skóry, a twoje ryby wytwarzają śluzowatą warstwę śluzową na skórze. Zarażone ryby często ocierają się o ściany stawów, rury, kamienie itp.

Skrzek blaszki (Dactylogyrus) jest pasożytem, ​​który składa się z jaj, bardzo podobnych do wyglądu przywry skórnej, jednak można zobaczyć jaja (czarne kropki) w obrębie dorosłej łuski. Przywry skrzelowe znajdują się zarówno na ciele, jak i skrzeli koi. Przywry skrzelowe często wymagają 2 dawek, jedna eliminuje dorosłego, a następnie kolejną dawkę mającą na celu wykorzenienie młodych. Zarażone ryby często ocierają się o ściany stawów, rury, kamienie itp.

Kolombo Lernex może również zwalczać Makrobasożyty, takie jak wszy ryb (Argulus), które mogą wzrosnąć do 1/2 cm, wszy skrzelowe i robaki kotwiczne, z których wszystkie są widoczne gołym okiem.

Kolombo Lernex jest również odpowiedni do leczenia wewnętrznych nicieni.
Pijawki (Piscicola Geometre) to robaki przypominające robaki z dwoma przyssawkami - małe, które również działają jak usta i większe na końcu.

Colombo Lernex Dawkowanie:
20 g / 500 litrów wody w stawie.
W razie potrzeby powtórzyć zabieg po 14 dniach.